Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 14 Kategoride Toplam 50 Ürün Bulunmaktadır.

Vicepra Sprey
resim

Vicepra Sprey

Fiyat : 59 49 TL
Ürün No : 1092
Tarih : 21 Eylül 2016
Adet :

Vicepra Geciktirici Delay Sprey

Vicepra Delay Sprey Nedir ?

Vicepra delay sprey bitkisel içeriğe sahip doğal spreydir. Erkekler için özen ile üretilen yepyeni bir bitkisel sprey formda formüldür. Şişesi kolay kullanım için sprey şeklinde tasarlanmıştır. Bir şişe 12 ml püskürtme spreydir. Doğal özler kullanılarak elde edilen vicepra spreyi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sadece erkek kullanımı için olup haricen kullanım içindir. Vicepra delay spreyi kampanyalı tanıtım fiyatı ile hemen satın alabilirsiniz. Vicepra delay sprey kargo ile tüm Türkiye’ye gönderilir.

Vicepra delay sprey seçkin eczaneler ile yetkili internet satış noktalarında siz değerli müşterilerimize satışa sunulmuştur. % 100 orjinal garantisi ile güven ile sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığını kullanarak kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ile ödeme avantajları ile sipariş verebilirsiniz. Paket içeriği gizli kargolama ile müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Kampanya stoklar ile sınırlıdır.

Vicepra Delay Sprey Kullanımı !

Vicepra delay sprey kullanım önerisi, etkileri ve yan etkileri nelerdir. Vicepra delay sprey kullanımı son derece kolaydır. Vicepra delay sprey 12 ml spreydir. Sprey tercihen 2 ile 4 püskürtme yapılmak sureti ile kullanılması tavsiye edilir. Haricen kullanım içindir. Kutu üzerideki kullanım talimatlarını okumadan kullanmayınız. Kutu üzerindeki talimatlara uygun kullanınız. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kesinlikle kullanılmaz. İlaç değildir, gıda tavsiyesidir. Herhangi bir yan etki halinde kullanımı derhal kesilmeli bir hekime mutlaka danışılmalıdır. 18 yaşından küçükler kullanamaz.

Teslimat ve Ödeme !

Vicepra delay sprey nasıl satın alırım ve ödeme seçenekleri nelerdir. Siparişler müşteri isteği ile içeriği gizli kargo paketi olarak teslim edilir. Siparişler kargo ile tüm Türkiye’ye gönderilir. Kolay ödeme imkanları olan kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartı ödeme ile sipariş verebilirsiniz. Ödemeyi kargo görevlisine yapabilirsiniz. Kargo süresi 1 ile 3 gündür. Stok durumuna göre kargo teslimat süresi değişme gösterebilir. Sipariş vermeden önce stok durumunu müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz