19 Eylül 2016 Spanish Fly Damla

Spanish Fly Damla

 

Spanish Fly Damla 15 ml

Spanish Fly: L-arginin, vitamin c, concentrated soy protein, water.

İspanyol sinek spanish fly bayan damla kullanımı: Bayan damlalarının iki farklı çeşitte kullanım şekilleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki istenildiği anda dil altına 3 damla olacak şekilde damlatılarak kullanılmasıdır. Bir diğer kullanım şekli ise gaz içermeyen sıcak veya soğuk içeceklere 5 veya 7 damla damlatılarak kullanılmasıdır. İspanyol sineği tamamen bitkiseldir ve kullanıldığında herhangi bir yan etki göstermemektedir.

Global Ecza ailesi için gizliliğiniz ve mahremiyetiniz çok önemlidir; Bu yüzden tüm alışverişleriniz hediye paketi içinde size ulaşır. Ayrıca kargo görevlisi de dâhil olmak üzere hiçbir 3. Şahıs paket içeriğini bilmez ve paketiniz yalnızca şahsınıza teslim edilir. Kredi kartı ödemeli alışverişlerinizde ise ekstrenizde aldığınız ürüne ait hiçbir bilgi yer almaz.

Spanish fly damla kesinlikle bir ilaç değildir ve cinsel problemlerinizi tedavi eden bir özellik taşımamaktadır. Ürün kullanımı hakkın da ya da ürün hakkın da kafanıza takılan her konu da bilgi için bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

KARGO BEDAVA!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir