Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 14 Kategoride Toplam 52 Ürün Bulunmaktadır.

İspanyol Sineği Spanish Fly Damla 15 ml
resim

İspanyol Sineği Spanish Fly Damla 15 ml

Ana Sayfa » Cinsel Sağlık Ürünleri » Bayan Damla » İspanyol Sineği Spanish Fly Damla 15 ml
Fiyat : 59 49 TL
Ürün No : 1422
Tarih : 10 Ekim 2017
Adet :

İspanyol Sineği Spanish Fly Damla 15 ml

Spanish Fly: L-arginin, vitamin c, concentrated soy protein, water.

İspanyol sinek spanish fly bayan damla kullanımı: Bayan damlalarının iki farklı çeşitte kullanım şekilleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki istenildiği anda dil altına 10 damla olacak şekilde damlatılarak kullanılmasıdır. Bir diğer kullanım şekli ise gaz içermeyen sıcak veya soğuk içeceklere 10 veya 15 damla damlatılarak kullanılmasıdır. İspanyol sineği tamamen bitkiseldir ve kullanıldığında herhangi bir yan etki göstermemektedir.

Global Ecza ailesi için gizliliğiniz ve mahremiyetiniz çok önemlidir; Bu yüzden tüm alışverişleriniz hediye paketi içinde size ulaşır. Ayrıca kargo görevlisi de dâhil olmak üzere hiçbir 3. Şahıs paket içeriğini bilmez ve paketiniz yalnızca şahsınıza teslim edilir. Kredi kartı ödemeli alışverişlerinizde ise ekstrenizde aldığınız ürüne ait hiçbir bilgi yer almaz.

İspanyol Sineği Spanish Fly Damla kesinlikle bir ilaç değildir ve cinsel problemlerinizi tedavi eden bir özellik taşımamaktadır. Ürün kullanımı hakkın da ya da ürün hakkın da kafanıza takılan her konu da bilgi için bizleri istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

KARGO BEDAVA!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz