Eos Lip Balm Summer Fruit Yaz Meyvesi

Eos Lip Balm Summer Fruit Yaz Meyvesi (DUDAK BAKIM )
MADE IN USA
Marka : EOS
Ürün Serisi : Dudak Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Dudaklarınızı nemlendirerek canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Eos Lip Balm Summer Fruit Yaz Meyvesi Dudakların ince derisini ve yapısını üstün koruma ile yapılandırır ve yeniler. Soğuk havalara ve sert rüzgarlara karşı etkili bir koruma gerçekleştirir. Dudaklarda oluşan hasarları, çatlama, kuruma ve yaralanma gibi. etkili şekilde önler. Doğru bakım ürünü yaz meyvesi esansı ile dudaklarda hoş koku ve tat bırakmaktadır. Doğal ve sağlıklı dudaklar geliştiren ürün ile üst düzeyde bakım gerçekleştirmek mümkündür. Koruyucu dudak balmını her sabah günlük temizlik sonrasında ve makyaj öncesinde kullanılır. Sıkça tekrar etmesinde sakınca yoktur.

Eos Lip Balm Summer Fruit Yaz Meyvesi

Tüketicilerin dünya sıralamasında ilk başlarda yer alan ürünü kullanmayı tercih etmeleri tesadüf değildir. Dudak balmları arasında en iyisi olan markanın yaz meyvesi formlu ürünü dudaklarda bıraktığı hoş tat ve kokunun dışında koruyuculuğu ile de kullanımı tercih edilmektedir. Başarılı etki sunan dudak balmı ile cildin nem kazanması ve beslenmesi mümkün olur. Dudaklara maksimum nem kazandıran ürün jojoba ve shea yağı, E vitaminleri ile dudak bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir ve aynı zamanda parlaklık kazandırır. Pürüzsüz yapılı ürün kullanım sonrasında rahatsızlık hissi yaratmaz ve doğal çeriği ile %90 oranında organiktir. Çetin hava şartları  ve soğuk, sert havalar dudakalrın da olumsuz yönde etkilenmesi neden olabilir. Dudaklarda meydana gelen çatlamalar, kurumalar da dudakların hasar görmesine ve kanamasına neden olabilir. Bu noktada dudakların korunması şarttır. Dudak koruma işlemini eğlenceli ve keyifli ambalajı ile gerçekleştirir.

Eos Lip Balm Summer Fruit Yaz Meyvesi Özellikleri

İnce dudak derisi dış ve olumsuz koşullardan fazlası ile etkilenir. Soğuk havalar ve sert rüzgarlar dudakların bakımını olumsuz yönde etkiler. Dudaklarda oluşan hasarlar genellikle çatlama ve kuruluk şeklinde kendini gösterir. Dudakların maruz kaldığı bu durumu değiştirmek için düzenli ve doğru bakım yapılmalıdır. Doğru ürünle gerçekleştirilecek olan bakım ile dudaklar doğal ve sağlıklı olur. Yaz meyveli içeriği ile dudaklarda hoş koku ve tat bırakır. Eos markasının bu ürünü dudakların taze ve ferah kalmasına destek olur. Doğal ve sağlıklı dudak bakımını en iyi şekilde gerçekleştiren ürün ile üst düzey bakım gerçekleşir.

Dudaklara Etkisi: Olumsuz hava koşullarının neden olduğu kuruluk ve yıpranmalara karşı koruyucu ve hasarları giderici bakım uygular. Tamamen doğal içeriği ile yüksek oranda koruma gerçekleştirir. Meyve tadı ile keyifli kullanım imkanı sunar. Dudak bakımını yüksek oranda gerçekleştirir. Sağlıklı ve nemli dudaklar geliştirir.

Uygulanan Bölge: Dudak ve çevresine yeterli miktarda uygulanır. İstenilen sıklıkta ve miktarda kullanımı uygundur.

Kullanım Şekli ve Miktarı: Her gün ve istenildiği zaman, istenilen sıklıkta kullanılabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak kullanılan ürün her gün temizlik sonrasında ve makyaj öncesinde dudakların nemlendirilmesini sağlamak amacı ile kullanılır. Sıcaktan soğuk bir ortama çıkarken veya soğuktan sıcak bir ortama girildiğinde nemlendirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir.

Not: Etkili bakım ürünü rahatlatıcı ve dudakları yenileyici yağlarla donatılmış bakım gerçekleştirir.

Kış aylarında soğuk ve rüzgarın etkisi fazladır. Bu durum birçok rahatsızlığı da beraberinde getirebilir. Nezle ve grip gibi. Bu tür hastalıklar sırasında nefes alma şekli dudakların daha fazla kurumasına neden olmaktadır. Dudakların kuruması ve çatlaması rahatsızlık hissini de beraberinde getirir. Çatlamış dudaklarda yarılmalar olma olasılığı da fazlasıyla artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir