EOS LIP BALM POMEGRANTE RASPBERRY

EOS LIP BALM POMEGRANTE RASPBERRY (DUDAK BAKIM )
MADE IN USA
Marka : EOS
Ürün Serisi : Dudak Bakım Ürünleri
Ürün Özellikleri : Dudaklarınızı nemlendirerek canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar.

EOS Lip Balm Pomegranate Raspberry Nar ve Ahududu 7gr, dudaklara pürüzsüz, canlı ve yumuşak bir görünüm kazandırılmasına yardımcı olur. Antioksidan bakımından zengin E vitamini, Shea ve Jojoba yağları ile hazırlanan özel içeriği sayesinde dudakların derinlemesine nemlendirilmesinde ve bu nemli yapının uzun süre kalıcı olmasında etkilidir. Benzersiz Nar-Ahududu aromasıyla dudak bakımını görev olmaktan çıkarıp keyifli bir etkinliğe dönüştürür.

İnce dudak derisi dış ve olumsuz koşullardan fazlası ile etkilenir. Soğuk havalar ve sert rüzgarlar dudakların bakımını olumsuz yönde etkiler. Dudaklarda oluşan hasarlar genellikle çatlama ve kuruluk şeklinde kendini gösterir. Dudakların maruz kaldığı bu durumu değiştirmek için düzenli ve doğru bakım yapılmalıdır. Doğru ürünle gerçekleştirilecek olan bakım ile dudaklar doğal ve sağlıklı olur. Yaz meyveli içeriği ile dudaklarda hoş koku ve tat bırakır. Eos markasının bu ürünü dudakların taze ve ferah kalmasına destek olur. Doğal ve sağlıklı dudak bakımını en iyi şekilde gerçekleştiren ürün ile üst düzey bakım gerçekleşir.

Dudaklara Etkisi: Olumsuz hava koşullarının neden olduğu kuruluk ve yıpranmalara karşı koruyucu ve hasarları giderici bakım uygular. Tamamen doğal içeriği ile yüksek oranda koruma gerçekleştirir. Meyve tadı ile keyifli kullanım imkanı sunar. Dudak bakımını yüksek oranda gerçekleştirir. Sağlıklı ve nemli dudaklar geliştirir.

Uygulanan Bölge: Dudak ve çevresine yeterli miktarda uygulanır. İstenilen sıklıkta ve miktarda kullanımı uygundur.

Kullanım Şekli ve Miktarı: Her gün ve istenildiği zaman, istenilen sıklıkta kullanılabilir.

Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günlük olarak kullanılan ürün her gün temizlik sonrasında ve makyaj öncesinde dudakların nemlendirilmesini sağlamak amacı ile kullanılır. Sıcaktan soğuk bir ortama çıkarken veya soğuktan sıcak bir ortama girildiğinde nemlendirici bakımı en iyi şekilde gerçekleştirir.

Not: Etkili bakım ürünü rahatlatıcı ve dudakları yenileyici yağlarla donatılmış bakım gerçekleştirir.

Kış aylarında soğuk ve rüzgarın etkisi fazladır. Bu durum birçok rahatsızlığı da beraberinde getirebilir. Nezle ve grip gibi. Bu tür hastalıklar sırasında nefes alma şekli dudakların daha fazla kurumasına neden olmaktadır. Dudakların kuruması ve çatlaması rahatsızlık hissini de beraberinde getirir. Çatlamış dudaklarda yarılmalar olma olasılığı da fazlasıyla artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir