Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 14 Kategoride Toplam 48 Ürün Bulunmaktadır.

Lubri Gel American Su Bazlı Kayganlaştırıcı 85Gr
resim

Lubri Gel American Su Bazlı Kayganlaştırıcı 85Gr

Ana Sayfa » Cinsel Sağlık Ürünleri » Lubri Gel American Su Bazlı Kayganlaştırıcı 85Gr
Fiyat : 69 39 TL
Ürün No : 1185
Tarih : 24 Eylül 2016
Adet :

Dr Sheffield´s Lubri – Gel Kayganlaştırıcı Jel

Dr sheffields lubri gel kayganlaştırıcı jel hakkında

Artık her şeyin bir çaresi var ve elbette cinsel konularda da birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin arasından doğru ürünü bulmak ve kullanmak ta son derece önemlidir elbette.

Ne de olsa bu ürün özellikle de kadınlar son derece hassas bölgelerine uygulanacağı için oldukça dikkat etmek gerekmektedir. Yani böylesi bir ürünün doğal olması her şeyden önemlidir. Bunun için de tek yapılması gereken Dr Sheffields Lubri Gel Kayganlaştırıcı Jel ürününü kullanmaktır.

Tamamen doğal olan bu ürün ile artık her çift tüm güzel gecelerinin birer kâbusa dönüşmesine engel olabilecekler. Bu jel sayesinde tam birleşme anında ortaya çıkacak olan sürtünmeden dolayı her hangi bir kadının bir ağrı ya da acı hissetmemesi için bu ürünün kadının vajina bölgesine dikkatli bir şekilde sürülmesi acının yerine harika bir zevke bırakır.

Bu sayede de böyle sorunlar yüzünden bir ayrılığa kadar giden ilişkiler de bu şeklide son bulabilir ve çiftler özel gecelerinde barışabilirler. Tek yapılması gereken bu ürün kullanmaktır.

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz